De leerkrachten van KBS St Michiel (2022-2023)
Zonder team geen school! We stellen ons team graag aan u voor.

Nelleke van Rosmalen

Tijgergroep
maandag, donderdag en vrijdag
nelleke.vanrosmalen@stmichiel.nl

José Bosboom

José Bosboom

Tijgergroep
dinsdag en woensdag
Pantergroep
maandag
jose.bosboom@stmichiel.nl
Resi Stoker

Resi Stoker

Pantergroep
dinsdag tot en met vrijdag
resi.stoker@stmichiel.nl
Lia de Mare

Lia de Mare

Groep 3/4
woensdag tot en met vrijdag
groep 5
maandag
lia.demare@stmichiel.nl

Hanneke Elbers

Hanneke Elbers

Groep 3/4
maandag en dinsdag
hanneke.elbers@stmichiel.nl

Dana van Rossum

Dana van Rossum

Groep 5
dinsdag tot en met vrijdag
Talentcoach
dana.vanrossum@stmichiel.nl

Ifetta Zekerija

Ifetta Zekerija

Groep 6/7
maandag tot en met vrijdag
ifetta.zekerija@stmichiel.nl

Angelique Hommelberg

Angelique Hommelberg

Groep 7/8
maandag, dinsdag om de week en woensdag
Talentcoach
angelique.hommelberg@stmichiel.nl

Anouk Wijne

Anouk Wijne

Groep 7/8
dinsdag om de week, donderdag en vrijdag
Intern contactpersoon
anouk.wijne@stmichiel.nl

Rohan Jongerius

Rohan Jongerius

Leerkracht Bewegingsonderwijs
dinsdagochtend en vrijdag
rohan.jongerius@stmichiel.nl

‘Het is fijn dat we al in groep 1 Engels kregen. Nu kan ik meepraten als we op vakantie zijn.’

Leerling uit groep 8

Intern Contact Persoon

Anouk Wijne
Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag
Ouders en kinderen kunnen met klachten en problemen waar ze niet met de leerkracht of directie over willen praten terecht bij de Intern Contact Persoon. De gesprekken zijn altijd vertrouwelijk. Lees hierover meer in onze schoolgids.

Intern begeleider / leerlingenzorg

Bianca van den Heuvel
Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag
Lees meer over leerlingenzorg in onze schoolgids.